NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Przycisk administratora1
Ustka noclegi z wyżywieniem
Kwatery ośrodki wczasowe i pensjonaty oferujące całodzienne wyżywienie
 


Ustka noclegi z wyżywieniem   Domki letniskowe, kempingi i kwatery prywatne w Ustce to sposób spędzania urlopu i wczasów, gdzie turyści we własnym zakresie organizują sobie posiłki. Większość kwater prywatnych i willi posiada aneksy kuchenne pomocne przy przygotowywaniu posiłków typu śniadanie, kolacja czy też podwieczorek. Okres wakacji i urlopu powinniśmy wykorzystać na wypoczynek, a gotowanie pozostawić innym. Jednak rodziny z dziećmi mogą mieć z tym problem. Dzieci przyzwyczajone są do regularnych posiłków i takie powinniśmy im zapewnić. Kwatery z zapewnionymi posiłkami mogą być niewygodne przy spędzaniu wczasów i pobytach nad morzem, zwłaszcza, gdy dużo zwiedzamy lub długo przebywamy na plaży.

  Kwatery bez zapewnionego wyżywienia z jednej strony mogą okazać się wygodnym rozwiązaniem, albowiem po wyprawie na plażę i znalezieniu wygodnego miejsca do plażowania nie musimy go opuszczać. Jest to wygodne, ponieważ można zjeść smaczny obiad nie wychodząc niemal z plaży. Na plaży zachodniej pod osłoną brezentowych, kolorowych zadaszeń, w cieniu  możemy zjeść posiłek serwowany w usytuowanej tu jadłodajni - smażalni. Ci z turystów, którzy wypoczywają i opalają się na plaży wschodniej w Ustce mogą korzystać ze smażalni i jadłodajni umieszczonych na promenadzie. Natomiast turyści, którzy wykupili całodzienne wyżywienie muszą niestety na czas obiadu zejść z plaży, opuścić zajmowany wcześniej grajdołek i wędrować na kwaterę.

   Noclegi z posiłkami i całodziennym wyżywieniem oferują jedynie pensjonaty i nieliczne wille. Natomiast w ośrodkach wczasowych i na niektórych kempingach w Ustce takie usługi są świadczone. Wynajmując więc nocleg w domkach kempingowych na polu namiotowym i  Kempingu 101 w Ustce możemy korzystać z całodobowego wyżywienia.

Ustka zaprasza na wypoczynek nad morzem do Letniej Stolicy Polski .

 
Ustka domki holenderskie

Ustka noclegi pokoje kwatery prywatne nocleg w domkach holenderskich i kampingowych

 Ustka domki holenderskie  Domki holenderskie mimo, że są obiektami całorocznymi i umożliwiają egzystencję i zamieszkiwanie nawet zimą,  w Ustce wykorzystywane są jedynie w sezonie letnim. Nocegi w domku holenderskim czy kempingu są alternatywą dla niezbyt tanich noclegów w kwaterach prywatnych. Poza tym można je ustawić bez wymaganych na budowę domu pozwoleń. Osiedla takich domków powstały w Ustce na działkach w porcie blisko plaży. Ustawione w zacisznym i dyskretnym miejscu stanowią doskonałą bazę noclegową i to blisko plaży. Stąd do plaży zachodniej to jedynie sto metrów.

   W innych rejonach miasta na wolnych placach, parcelach i działkach, gdzie być może w przyszłości zostaną wybudowane wspaniałe wille w chwili obecnej stawia się mobilne i bardzo wygodne kempingi. Zwolennicy spędzania urlopu blisko natury chętnie wybierają tego typu mieszkania i korzystają z noclegów w domkach holenderskich, których właściciele oferują w Ustce całkiem pokaźną ilość. Również oferta kempingów i pól namiotowych w Ustce zawiera noclegi w domkach typu Brda lub innego rodzaju domkach kempingowych i przyczepach. Noclegi w domkach są niedrogie, a zapewniają komfort i wygodę dla całej rodziny. Stąd ich popularność wśród turystów, którzy doskonale wiedzą, że tego tupu noclegi dają im dużo swobody i mimo wszystko przestrzeni  w pomieszczeniach. Niektóre pokoje w kwaterach prywatnych mają niejednokrotnie mniejszą powierzchnię niż wymieniony domek. Poza tym kempingi ustawiane są w ogrodach i innych miejscach między istniejącymi już budynkami będącymi w bliskim sąsiedztwie plaży, wykorzystują istniejącą infrastrukturę i stanowie uzupełnienie usteckiej bazy noclegowej.

Zapraszamy do Ustki na wypoczynek i wczasy w domkach letniskowych i holenderskich.

 
Ustka domki letniskowe
Noclegi w domkach kempingowych i domkach holenderskich w Ustce


 Ustka domki  W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają noclegi w domkach kempingowych i przyczepach holenderskich. Jest to doskonały sposób udostępnienia turystom miejsc noclegowych w domkach usytuowanych w miejscach atrakcyjnych turystycznie na przykład blisko plaży. Uzyskanie pozwolenia na budowę tradycyjnego domu czy willi w tym miejscu mogłoby nastręczać trudności, bądź nawet mogłoby być niemożliwe. Postawienie jednak w tym miejscu domków kempingowych nie związanych na trwałe z gruntem daje szansę na zakwaterowanie i noclegi  blisko morza i plaży.

   Taka sytuacja ma właśnie zastosowanie w Ustce. Na placu w porcie Ustka domki typu holenderskiego ustawiono niemal w sąsiedztwie plaży zachodniej. Stąd do morza to zaledwie sto metrów. Noclegi w przyczepach kempingowych może nie są marzeniem osób pragnących wypoczywać w komforcie, niemniej w tego typu obiektach noclegowych jakimi są przyczepy kempingowe czy domek holenderski są łazienki z prysznicem oraz wszelkie wygody. Spędza więc tu urlop i wczasy wielu turystów.

   Innym rodzajem domków są domki kempingowe związane na stałe z gruntem, a budowane z zaciszu ogrodu jako małe altany pełniące funkcje noclegowe. Również nad samym morzem na ulicy Chopina w Ustce znajdziemy takie kwatery blisko morza.

   Nocleg w domku daje poczucie bliższego kontaktu z naturą, a jednocześnie stanowi odmianę naszego codziennego, poukładanego życia. Niemal w każdym z nas drzemie wagabunda, wędrowiec.

   Szczególnie latem mamy ochotę powłóczyć się po innych miejscowościach zwiedzając je i nocując poza domem. Przyjemniejszy jest wówczas powrót do domowych pieleszy, gdzie docenić możemy wiele rzeczy, których do niedawna nie dostrzegaliśmy.

 
Przewłoka noclegi

Domki letniskowe i pokoje w Przewłoce koło Ustki

Przewłoka   Przewłoka noclegi w tej małej nadmorskiej miejscowości niemal sąsiadującej z Ustką znajdziemy w ośrodku wczasowym ulokowanym niemal w centrum wioski na ulicy będącej jednocześnie szosą łączącą  Ustkę z innymi nadmorskimi miejscowościami po wschodniej stronie Słupi, między innymi do Poddąbia, Dębiny i Rowów. Również znajdziemy tu wygodny nocleg w domkach letniskowych i willach. Niektórzy właściciele odremontowanych domków prowadzą wynajem kwater i tu również wynająć  możemy pokój z łazienką.

  Z Przewłoki Do Ustki nie jest daleko, bo jedynie trzy kilometry dzieli tą uroczą i cichą wieś od centrum Ustki. Do plaży wiedzie leśna ścieżka przez nadmorski las. Dojdziemy tą scieżką do morza w ciągu piętnastu minut. Zwolennicy motoryzacji mogą udać się samochodem na plażę w Ustce, ale w związku z problemami ze znalezieniem miejsca parkingowego w środku sezonu letniego, zwłaszcza w pobliżu plaży nie jest łatwym zadaniem. Polecamy wówczas udanie się samochodem do pobliskiego Orzechowa, gdzie nie ma tylu turystów. Z parkingu w ciągu kilku minut ścieżką wijącą się wzdłuż niewielkiej rzeczki wpływającej do morza dojdziemy do plaży. Miejsce to upodobało sobie wielu atrystów. Szczególnie wieczorem, przed zachodem słońca spotkać tu można malarzy ze sztalugami malujących romantyczne ujście niewielkiej rzeczki do morza, wysoki klif porośnięty sosnami i żóty piasek plaży oddzielony lazurem morza biegnącego aż do granicy horyzontu.

 
Przewłoka
Noclegi pokoje kwatery prywatne w Przewłoce koło Ustki
 
 Orzechowo - Przewłoka  Przewłoka do niedawna była wsią oddaloną od Ustki o niecałe trzy kilometry. Dziś to już prawie dzielnica Ustki. Usytuowana wzdłuż drogi prowadzącej z Ustki do Rowów wioska dawniej o charakterze rolniczym, dziś to już raczej wieś letniskowa. Funkcjonuje tu bowiem kilka gospodarstw agroturystycznych, kilku z właścicieli obiektów noclegowych wynajmuje turystom w czasie letniego sezonu dobrze wyposażone domki kempingowe. Istnieje tu również spory ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy.
   Na terenie wioski istnieje niewielka stadnina koni, gdzie amatorzy jazdy konnej mogą pod okiem fachowców nauczyć się jazdy konnej, lub ją doskonalić. Latem, we wczesnych godzinach porannych możemy spotkać wycieczkę konną jadącą w stronę plaży w Orzechowie. Piękny to i nieczęsto spotykany widok jeżdzców i amazonek na koniach jadących wiejska drogą , lub galopujących po plaży w pobliskim Orzechowie.
 
  W Przewłoce budowane są coraz to nowe domki i wille, których właściciele dla podreperowania budżetu domowego  często decydują się na udostępnienie wczasowiczom pokoi i kwater. Na zachodnim skraju wsi powstało spore osiedle domków jednorodzinnych pod piękną nazwą Bursztynowa Kraina. Blisko stąd do plaży, która w związku z pewnym oddaleniem od Ustki nie jest  tak zatłoczona. Stąd do morza i plaży spacerkiem leśną ścieżką dojdziemy w piętnaście minut. Zwolennicy motoryzacji zaś mogą podjechać do pobliskiej wioski Orzechowo leżącej niemal nad plażą. Tutaj można zostawić auto i ścieżką wijącą się wzdłuż niewielkiej rzeczki wpływającej do morza można dojść do plaży. Wypoczynek w Przewłoce koło Ustki może być alternatywą wypoczynku w zatłoczonych, nadmorskich miejscowościach takich jak Ustka czy Rowy.
 
 Zapraszamy turystów i wczasowiczów do Przewłoki koło Ustki.
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 298 - 306 z 731
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje BARTEK
Pokoje Marzena
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
 
Top! Top!