NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Przycisk administratora1
Ustka rejsy wycieczkowe

Wycieczki w morze statkiem lub kutrem rybackim

   Jedną z podstawowych atrakcji niemal każdej nadmorskiej miejscowości są  wycieczki statkiem po morzu. Możemy przeżyć morską przygodę i popatrzeć, podziwiać jak wygląda ląd  i port z pokładu bujającego się na falach statku. Takie wycieczki po morzu są niezmiennym i żelaznym punktem w harmonogramie pobytu wszystkich turystów i wczasowiczów przebywających nad morzem.


   W Ustce usługi przewozowe i wycieczki po morzu realizuje wiele obiektów i podmiotów gospodarczych. Możemy więc popłynąć w morze niewielką łodzią rybacką, gdzie z niedużej odległości możemy podziwiać falującą wodę i odczuwać każde bujnięcie małej jednostki, lub większym kutrem, gdzie będziemy się czuć bardziej bezpiecznie, niemniej nie zaznamy grozy morskiego żywiołu jak z pokładu małej jednostki pływającej.

   Dużym zainteresowaniem w porcie Ustka cieszą się rejsy wycieczkowe statkiem stylizowanym na siedemnastowieczny galeon. Liczne tralki, mnóstwo pokładów, ozdoby w postaci rzeźb, maszty z żaglami, reje - powodują, że wielu turystów, a szczególnie dzieci chcą płynąć właśnie takim pirackim statkiem, jakie często oglądali w telewizji. W usteckim porcie znajdziemy co najmniej kilka jednostek realizujących tego typu wycieczki i atrakcje. W przypadku rejsów dużych grup i wycieczek armatorzy skłonni są do obniżenia ceny rejsu i opłaty od osoby, co nie jest bez znaczenia, szczególnie, że pieniążki na wczasach bardzo szybko wypływają z naszego portfela.

 
Ustka spływy kajakowe

Aktywny wypoczynek nad morzem

   Ciekawą propozycją aktywnego wypoczynku  nad morzem są spływy kajakowe  rzeką Słupią. Za nieduże pieniądze, bo koszt udziału w fantastycznej imprezie to jedynie trzydzieści złotych możemy przeżyć kilkugodzinną przygodę płynąc kajakiem na trasie ze Słupska do Ustki, lub na krótszej, łatwiejszej i mniej męczącej trasie z Machowina do Ustki. Jest to doskonały sposób na poznanie okolic Ustki z poziomu wody i kajaka. Niecodzienne widoki, jakich nie zobaczymy z innej perspektywy, zakamarki i meandry rzeki, której ujście tworzy port w Ustce. Jednocześnie, prócz wrażeń i doznań estetycznych dochodzą wrażenia związane z utrzymaniem się na wodzie i nawigowaniem kajakiem tak, by nie zaliczyć przewrotki. Adrenalina i doznania estetyczne murowane, a przeżycia na długo pozostaną w pamięci uczestników spływu.
 
Ustka spływy kajakowe
 
  Organizatorzy  zapewniają kajaki i ich transport oraz wyposażenie zabezpieczające w postaci kapoków. Istnieje możliwość zorganizowania spływu z przewodnikiem, lub jeśli uczestnicy są doświadczonymi kajakarzami - mogą płynąć  samodzielnie. Zakończenie trasy, odbiór kajaków i krótki wypoczynek następuje w porcie Ustka, lub przed mostem kolejowym na ulicy Darłowskiej w Ustce. Na życzenie uczestników organizatorzy w punkcie zakończenia spływu organizują posiłek za dodatkową drobną opłatą.

  Trasę trudniejszą ze Słupska do Ustki trwającą około pięć godzin polecamy doświadczonym kajakarzom, natomiast krótsza z Machowina do Ustki trwająca około trzy godziny nie jest bardzo męcząca i pod okiem przewodnika mogą uczestniczyć w spływie nawet osoby niedoświadczone.
 
  Właściciele firmy prowadzący ten atrakcyjny rodzaj wypoczynku nad wodą są elastyczni i otwarci na propozycje turystów, wiele dodatkowych spraw można więc dograć i uzgodnić w czasie rozmowy telefonicznej lub drogą mailową.

Zapytania można kierować na adres mailowy splywysezam@wp.pl    lub telefonicznie pod numer telefonu  663-474-047
 
Duninowo pokoje

Noclegi kwatery prywatne wynajem kwater agroturystyka w Duninowie

Duninowo pokoje   Wypoczynek nad morzem z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów w obecnych czasach jest właściwie niemożliwy. Nadmorskie miejscowości w czasie głównego sezonu w lipcu i sierpniu przeżywają najazd, a ciche miasteczka nadmorskie jak Ustka, Darłowo, Jarosławiec, Rowy stają się gwarne i zatłoczone. Szukający swobody, ciszy i odosobnienia wybierają więc agroturystykę i wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym zlokalizowanym niedaleko morza. Daje to izolację od zgiełku turystycznych kurortów, jednocześnie umożliwia plażowanie i korzystanie z kąpieli morskich. Mieszkanie na wsi daje komfort odosobnienia, bliskiego kontaktu z naturą i dużej swobody. Doceniają to szczególnie rodziny z dziećmi. W otoczeniu gospodarstw agroturystycznych zazwyczaj znajdują się stawy, oczka wodne, gdzie można obserwować przyrodę, są też duże i bezpieczne place zabaw.

   Często na terenie obiektu zlokalizowane jest miejsce na ognisko i grill. Dorośli i dzieci mogą więc również spędzić miło wieczór przy ognisku. Są to duże zalety pobytu nad morzem z mieszkaniem, czy zakwaterowaniem na wsi. Najczęściej w takich gospodarstwach oprócz noclegów możemy wykupić  również całodzienne wyżywienie, co daje nam już zupełną swobodę. Nie musimy zajmować się przygotowaniem posiłków jak to robimy codziennie. Daje to nam więcej czasu, by wspólnie z rodziną wypoczywać.


Duninowo pokoje w gospodarstwie agroturystycznym oferuje po niewygórowanej cenie. Wraz z całodziennym wyżywieniem jest to kwota od pięćdziesięciu do siedemdziesięciu złotych od osoby dziennie w zależności od standardu obiektu noclegowego, w jakim chcemy się zatrzymać.

 
Agroturystyka nad morzem

Noclegi pokoje domki blisko morza

Agroturystyka nad morzem   Turyści zmęczeni hałasem, pośpiechem jaki panuje w aglomeracjach miejskich, otoczeni betonem i asfaltem coraz częściej szukają wypoczynku z dala od dużych skupisk ludzkich, najlepiej na wsi w otoczeniu zieleni i lasów. Taki wypoczynek i pobyt blisko natury zapewniają  gospodarstwa agroturystyczne.

   Najczęściej są to wyremontowane domki, lub budynki gospodarcze, ale często spotkać możemy gustowne i nowe domy, których właściciele na okres lata wynajmują turystom pokoje. Zazwyczaj są to gospodarstwa rolne, w których hodowane są różne zwierzęta.

  Często dopiero na wczasach w gospodarstwie agroturystycznym dzieci mieszkające w mieście mają okazję z bliska zobaczyć krowę, konia, kaczkę czy kurę. Zmieniająca się gospodarka i brak opłacalności hodowli w rolnictwie powoduje, że częściej spotkać możemy pasące się na polu stadko saren, niż krowę, czy konia.

   Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym daje okazję do wypoczynku z dala od gwaru, hałasu i pośpiechu jaki panuje w mieście. Dzieci mogą biegać po trawie, chodzić po lesie i bawić się korzystając z czystego wiejskiego powietrza. Pobyty w gospodarstwach agroturystycznych w nadmorskich miejscowościach mają jeszcze jeden atut. Blisko stąd nad morze i plażę. Mamy więc kilka atrakcji w postaci oddalenia i dystansu od warunków w jakich żyjemy na codzień, jednocześnie korzystać możemy z  daru jakim jest świeże nadmorskie powietrze przesycone jodem. W wioskach okalających Ustkę funkcjonuje kilka gospodarstw agroturystycznych, między innymi w Wodnicy, Zimowiskach, Przewłoce, Machowinie, Machowinku, Grabnie, Duninowie. Odległość dzieląca te wioski od Ustki  nie jest duża, można więc w czasie upalnej pogody korzystać z uroków plażowania, morskich kąpieli i spacerów po plaży. Wieczorem jednak wracamy do cichego, wiejskiego  domu. Agroturystyka nad morzem to gwarancja doskonałego wypoczynku w bliskim kontakcie z naturą.


  Polecamy pobyty i noclegi w domach i gospodarstwach:

 - Agro - Grucha w Przewłoce koło Ustki


    - w Wodnicy w domu Państwa Zacharzewskich .

 
Ustka pokoje z łazienkami

Kwatery prywatne wynajem kwater  noclegi w Ustce

   Nowe czasy niosą nowe potrzeby. Coraz częściej turyści poszukują pokoi z łazienką blisko morza. Właściciele kwater prywatnych  modernizują więc swoje wille i obiekty noclegowe zdając sobie sprawę z tego, że taki rodzaj noclegów staje się po mału standardem. Remontują więc domki i wille umożliwiają turystom noclegi w pokojach z własną łazienką. Jest to znamię nowych czasów - turyści coraz częściej poszukują takich właśnie kwater i takie  lokale zapełniają się w pierwszej kolejności. Konkurencja zaś na rynku kwater prywatnych wymusza na kwaterodawcach ciągłą dbałość o komfort i wygodę wczasowiczów i turystów oraz powoduje, że ceny usług nie zmieniają się, a ich jakość wzrasta. Cieszy to turystów, którzy chętnie i tłumnie przyjeżdżają do Ustki i nie bez powodu nazywają to nadmorskie uzdrowisko -  Letnia Stolica Polski.


    Co roku na wczasy i wypoczynek przyjeżdżają tu rzesze turystów. Jednocześnie w czasie głównego sezonu w Ustce przebywa ponad dwadzieścia tysięcy turystów, co ponad dwukrotnie przekracza liczbę stałych mieszkańców, która wynosi szesnaście tysięcy obywateli.  Baza noclegowa Ustki jest w stanie przyjąć i obsłużyć taką ilość turystów. Znajdują oni noclegi w licznych kwaterach prywatnych rozsianych po całym mieście, w domkach letniskowych, willach i kamieniczkach, na kempingach, w mieszkaniach, pensjonatach, hotelach i ośrodkach wczasowych. Usteckim zagłębiem noclegowym i wczasowym jest wytyczona wzdłuż nadmorskiego brzegu i z myślą o turystach zbudowana ulica Wczasowa. Wybudowano tu sporo dużych branżowych i zakładowych ośrodków wczasowych, które w dobie gospodarki rynkowej dostępne są dla wszystkich poszukujących tego typu noclegów.

   Atutem noclegów w ośrodkach wczasowych jest całodzienne wyżywienie na miejscu. Jest to jednocześnie ułatwienie, bo mamy zapewnione regularne wyżywienie, jednak musimy na czas posiłków, na przykład  na obiad opuścić miejsce na plaży i wrócić do ośrodka wypoczynkowego. Rodziny z dziećmi mają za to wygodę w postaci smacznych i zdrowych domowych posiłków. W końcu przez cały pobyt nad morzem nie można żywić się pizzą, hamburgerami i smażonymi rybami z dodatkiem frytek.
 Ustka pokoje z łazienkami oferuje turystom w dużym wyborze i może  to być pokój zlokalizowany w budynkach i willach czy też domkach blisko plaży, jak i odległych od morza na peryferiach miasta i w dzielnicach domków jednorodzinnych. Te bliżej morza i plaży zajmowane są w pierwszej kolejności, niech więc nie dziwi nas fakt, że tuż przed sezonem są zarezerwowane, a pozostaje do naszej dyspozycji pokój z łazienką na obrzeżach miasta lub w wioskach sąsiadujących z Ustką.

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 298 - 306 z 742
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje BARTEK
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!