NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Ustka apartamenty blisko morza

Noclegi pokoje kwatery w Ustce

   W ostatnich latach obserwujemy gwałtowną zmianę wizerunku Ustki. Likwidacji, a właściwie przeniesieniu w inne miejsce  uległo duże przedsiębiorstwo połowowo-przetwórcze, które zajmowało do niedawna całkiem spory odcinek portu usteckiego  po stronie wschodniej od stoczni zaczynając, na rejonie w okolicach  Urzędu Celnego kończąc.

Po wyburzeniu większości starych budynków w ich miejscu powstały piękne, nowoczesne apartamentowce. Nareszcie nasze miasto otworzyło się na port i morze. Są to nieliczne w mieście budynki, których mieszkańcy mogą z okien podziwiać ruch statków w porcie i życie portowe. Blisko stąd zarówno na plażę wschodnią, jak również na plażę zachodnią, z tym, że utrudnieniem do korzystania z tej ostatniej jest przeprawa, na drugą stronę kanału portowego, za którą do niedawna trzeba było zapłacić trzy złote.

 Ustka apartamenty blisko morza

   Ustka apartamenty blisko morza oferuje w kilku lokalizacjach. Również po stronie zachodniej portu, niemal naprzeciwko wybudowano nowoczesne osiedle nazwane Na Wydmie. Znaleźć tu możemy doskonale wyposażone apartamenty, blisko stąd na trochę mniej zatłoczoną i szeroką plażę zachodnią, jednak do centrum miasta jest stąd znacznie dalej.

 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!