NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
XV Festiwal Sztucznych Ogni Ustka 2016
Lech Fire Festiwal Ustka: 1-2 lipca 2016
 
 Tegoroczny sezon letni w Ustce urozmaici mnóstwo imprez rozrywkowych. Pierwszą z nich będzie organizowany corocznie wieczorny pokaz fajerwerków.
Organizatorzy zaplanowali XV Festiwal Sztucznych Ogni Ustka 2016 na pierwszy weekend - 1 i 2 lipca. W chwili obecnej szczegóły imprezy nie są jeszcze ustalone, ale z pewnością pokazy odbędą się, jak co roku - w porcie około godziny 23.00. Tego dnia na promenadzie nie zabraknie również innych rozrywek kulturalnych i koncertów.
Wstęp na pokazy jest oczywiście darmowy i nieograniczony limitem wieku; wystarczy tylko wcześniej zająć sobie dobre miejsce widokowe na plaży, na molo czy w porcie.

Organizowane od piętnastu lat pokazy sztucznych ogni przyciągają do kurortu co roku liczną rzeszę wielbicieli tego widowiska. Przed laty impreza trwała przez trzy dni, lecz ze względów finansowych, od kilku lat turyści mogą liczyć tylko na jedno lub dwudniowe pokazy. Organizacja festiwalu w pierwszych dniach lipca przyczyni się do wcześniejszego rozpoczęcia letniego sezonu w Ustce i z pewnością zachęci wiele osób do spędzenia ciekawego weekendu nad morzem.
 
Festiwal Sztucznych Ogni Ustka 2015 
 
Tak pięknie było podczas ubiegłorocznego festiwalu, zapraszamy zatem wszystkich chętnych na podziwianie fajerwerków w Ustce w dniach 1 -2 lipca 2016 r.
 
 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!