NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Ustka majówka 2016
Ustka weekend majowy 2016
 
 Niebawem nad morzem powitamy wiosnę, a wraz z nią pierwszych turystów pragnących skorzystać z wiosennych promieni słonecznych. Ustka majówka 2016 to nie tylko tradycyjny weekend majowy, ale również przypadające na dzień 26 maja święto Bożego Ciała. 
Na majówkę można wybrać się do Ustki już w piątek - 29 kwietnia i korzystać z uroków nadmorskiego krajobrazu przez pięć dni. W tym okresie nie zabraknie w mieście kwater dla turystów, bowiem większość mieszkańców przygotowuje na te dni swoje pokoje gościnne  w różnych dzielnicach kurortu. Ceny za nocleg są zróżnicowane - podobnie, jak w sezonie letnim. Koszt wynajmu pokoju na weekend majowy waha się w granicach 25 - 50 zł, w zależności od  odległości dzielących kwaterę od morza oraz od proponowanego komfortu wynajmowanego pokoju.

Na Boże Ciało 2016 Ustka również gwarantuje zakwaterowanie w wielu obiektach blisko morza oraz w spokojniejszych dzielnicach willowych. Dobre rozplanowanie terminu przyjazdu na to święto pozwoli spędzić nad morzem również pięć dni i w pełni wykorzystać lecznicze walory nadmorskiego klimatu.

W maju atrakcji turystycznych w mieście nie zabraknie nikomu. Oprócz spacerów plażą, promenadą, molo czy miejskimi uliczkami, można odwiedzić usteckie muzea, zwiedzić bunkry, czy wybrać się na wycieczkę rowerową. Niestety, jedna z najnowszych atrakcji turystycznych - kładka łącząca oba nabrzeża portu, uległa z końcem ubiegłego lata uszkodzeniu i do dnia dzisiejszego jest nieczynna. Nic nie wskazuje na to, by naprawiona ją przed sezonem letnim 2016. Turystom, którzy chcą dostać się na zachodnią plażę, pozostaje jedynie własny transport samochodowy przez wiadukt kolejowy i most na Słupi.
Czynne będą natomiast liczne punkty gastronomiczne: smażalnie, kawiarnie i restauracje, więc z wyżywieniem nie będzie kłopotu. 
 
Ustka atrakcje molo 
 
Zapraszamy na majowy wypoczynek do Ustki 
 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!