NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Wypoczynek majowy w Ustce

    Pięknie ubarwione kolorowymi kwiatami skwery i kwietniki naszego miasta przywitają turystów potrzebujących słońca, wypoczynku i kontaktu z czystą naturą. Ustka  po zimowej przerwie gotowa jest do odwiedzin wielu tysięcy miłośników morza. Wypoczynek majowy w Ustce wybiera jednak nie tak duża ilość turystów, jaką mogłaby przyjąć lokalna baza noclegowa.

   Stąd też nieco niższe ceny za pobyt i wynajem pokoju. W pełni sezonu w domkach jednorodzinnych turyści zapłącą w zależności od komfortu i odległości od morza od 35 do 50 zł. od osoby. Pobyt nad morzem wiosną ma tą zaletę, że pozwala nacieszyć się spacerami nad morzem, leżakowaniem na plaży  bez tłoku. Jedyną wadą pobytu nad morzem wiosną jest dużo niższa temperatura powietrza nad morzem niż kilkanaście kilometrów w głąb lądu. Zaletą jest też to, że nad morzem zazwyczaj wieją wiatry z północy lub północnego zachodu, a więc znad morza -  przepełnione jodem, zapachem wody morskiej i z niewielką ilością pyłków kwiatowych co dla alergików jest nie do przecenienia.

Co prawda nie jest to dobry termin pobytu dla rodzin z dziećmi, albowiem trwa rok szkolny, ale krótkie weekendowe wypady nad morze dla turystów zmotoryzowanych nie są problemem. Latem zaś można do nas dojechać z głębi kraju nie  tylko własnym samochodem lub autobusem, ale też wygodnym Pendolino, które w ciągu kilku godzin dowiezie turystów nad nasze ukochane morze. W dobie niepokojów społecznych w tak zwanych ciepłych krajach i zagrożeniu wybuchami oraz atakami terrorystycznymi polecamy bardzo gorąco wypoczynek nad polskim morzem w Ustce zwanej bardzo często i nie bez powodu Letnią Stolicą Polski.

Fakt, że nasze kąpielisko od kilku lat otrzymuje "Błękitną Flagę"  za czystość wód, plaż, dostępność pod względem komunikacyjnym  niech będzie najlepszą rekomendacją przy wyborze miejscowości na letni wypoczynek.

Plaża w Ustce
Plaża w Ustce

 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!