NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Nadmorskie plaże

   Jedną z cech charakterystycznych dla polskiego wybrzeża morza Bałtyckiego są piaszczyste plaże. W odróżnieniu od plaż Morza Północnego, które urzekają widokiem jednak nie dają możliwości wylegiwania się na piasku polskie plaże umożliwiają dogodny dostęp do morza oraz długie spacery bez oglądania się na czas pływów, które to przy długim spacerze mogą odciąć nam powrót do domu, a nawet zagrozić naszemu życiu.

   Ustka jako uzdrowisko i znana wśród turystów nadmorska miejscowość wypoczynkowa dysponuje szerokimi plażami - zachodnią oddzieloną kanałem portowym od plaży wschodniej, gdzie znajduje się centrum naszego miesta. Nasze plaże każdego roku goszczą setki tysięcy turystów, a upalnego, niedzielnego,  sierpniowego dnia  można  w Ustce spotkać ponad czterdzieści tysięcy opalających się i korzystających z uroków plażowania.

To dobitnie świadczy o popularności i pozytywnej ocenie turystów tutejszych plaż i całej infrastruktury pracującej dla potrzeb turystyki.

  Nadmorskie plaże  Pośród trzydziestu kilku nadmorskich miejscowości do jakich każdego roku przyjeżdzają rzesze turystów ustecka plaża wyróżnia się zdecydowanie szerokością i dostępnością. Kilkanaście zejść w różnych punktach plaży położonej uroczo w zakolu zatoki i ujścia rzeki Słupia  umożliwiają wejście i  spacer nad morzem nie tylko z centrum uzdrowiska.

   Wielu zmotoryzowanych turystów wybiera plaże Orzechowa oddalonego kilka kilometrów na wschód od Ustki, by móc cieszyć się widokiem plaży i portu usteckiego z perspektywy. Widok na wypływające z portu statki i łodzie rybackie robi na turystach ogromne wrażenie. Polecamy serdecznie to miejsce również mieszkającym w Ustce turystom. Odcinek około pięciu kilometrów do niewielkiej osady Orzechowo jest w zasięgu niemal każdego turysty, nawet niewprawionego w marsze po plaży. Wysiłek włożony w spacer nagrodzony zostanie pięknymi widokami morza i klifu dość wysokiego w samej miejscowości Orzechowo.

 

 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
 
Top! Top!