NOCLEGI
 
 
Noclegi w ...
Strona Główna
Ustka
Orzechowo
Przewłoka
Poddąbie
Rowy
Duninowo
Wodnica
Machowino
Machowinko
Poleć nas znajomym


Nowości
Administracja
Oferta/Regulamin
Dodaj obiekt
Moje ogłoszenie
Napisz do nas
Wszystkie artykuły
LINKI
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Wakacje nad morzem

   Wielu z nas tęskni za miejscami, które odwiedzał w dzieciństwie, gdzie miło i beztrosko spędzał letnie  wakacje, gdzie był na  koloniach czy obozie. Jeśli w dzieciństwie byliście Państwo w Ustce to przy wizycie  w roku 2016 w naszym kurorcie nadmorskim  z pewnością będziecie zachwyceni. Zaszło tu wiele zmian na lepsze, poprawił się zdecydowanie wygląd miasta, a zabudowa nabrała wyglądu typowego dla pomorskich wsi i miasteczek. Nie brakuje tu także atrakcji, które zwłaszcza w środku sezonu umilają pobyt nad morzem.

  Zmieniły się ulice przebudowane na ciągi spacerowe, a co najważniejsze ze wschodniej części portu zniknęły zakłady przemysłowe, a w miejscu baraków i hal produkcyjnych powstały restauracje i pensjonaty, z których można obserwować ruch kutrów  w porcie. Powstał też przepiękny trakt w nadmowskim parku zwany "Traktem Solidarności", którym chętnie spacerują zwolennicy aktywnego spędzania czasu. Można tu spotkać nie tylko wczasowiczów spacerujących nad morzem, ale też zwolenników nordind walkingu i rowerzystów.

 Na końcu nadmorskiej promenady, tuż przed wymienionym "Traktem Solidarności", w miejscu, gdzie bardzo często można było spotkać znaną aktorkę Irenę Kwiatkowską teraz jest postawiony upamiętniający jej pobyty w Ustce pomnik.

Pomnik Ireny Kwiatkowskiej 

 

 
POLECAMY NOCLEGI
Ustka. Willa "Janina"
Pokoje u Antoniny
Ustka."Pod Trójką"
Ustka apart. "Joanna"
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
 
Top! Top!